KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Zirve Cam Balkon Kayseri

Zirve Cam Balkon; Yıllardır cam balkon sektöründe görev alan Ahmet MAZLUM ve Osman MAZLUM‘ un ekonomik ve bilgi birikimlerini birleştirmesi sonucu 2016 yılında Kayseri’de kurulmuştur.

İç Anadolu’ nun En yüksek Dağı olan Erciyes Dağının zirvesi gibi, cam balkon sektörünün zirvesi olmak, markalaşmak, sunduğumuz ürün ve hizmetler ile kaliteyi oluşturmak Zirve Cam Balkonun en büyük misyonudur.

Zirve Cam Balkon ; markasına duyulan güven ve kalitesinden aldığı güçle, Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Pvc kapı – pencere ve tüm Pvc sistemleri imalatı, Alüminyum Doğrama ve Ferforje, Duşakabin ve Pvc Ters tavan sistemleri alanlarında hizmet vermektedir.

Misyonumuz

” yaşam alanlarında güvenilir, yenilikçi ve konforlu çözümler sunmak”;

Temel değerlerimiz ” dürüstlük, yetkinlik, sürekli gelişim, sorumluluk, katılımcılık, müşteri odaklılık, değerlere saygı, takdir, sürat”

Zirve Cam Balkon olarak, mükemmelliğe olan tutkumuz, müşterilerimizden aldığımız güç her zamanki gibi; Üretmeye,

Araştırmaya,

Yeni tasarımlara,

İstihdam oluşturmaya ve Ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Kalite Politikamız:

Türkiye’de ve dünya ölçeğinde ilgili standartlara uygun, kullanımı kolay, insan sağlığına uygun, müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap veren uygun ürünler üretmektir.

Ürünlerimizin satış sonrası hizmetlerini en hızlı ve en etkin şekilde karşılayarak sürekli iyileştirme çalışmalarında bulunarak bir adım öne gitmektir.

Bu hedeflerimize Zirve Cam Balkon olarak bir aile bütünlüğü içerisinde çalışarak en uygun fiyat, en güvenilir ve en hızlı hizmeti vermektir.

Zirve Cam Balkon kalitesi ile tanışmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.