PVC TERS TAVAN SİSTEMLERİ

Kayseri Pvc Ters Tavan Sistemleri

Kayseri Pvc Ters Tavan sistemleri

Kayseri Pvc Ters Tavan sistemleri her türlü inşaat, iç mekan tavan uygulamalarında kullanılır. Kolayca tamiri yapılabilmesi ve ekonomik olması itibariyle asma tavanda en çok tercih edilen sistemlerden biridir.

Tesisatları gizleyerek dekoratif alanlar oluşturur ve tesisatlara kolayca müdahale edilir. Hafif olmasından dolayı binanın taşıyıcı sistemine etkisi azdır. Bina hareketleri ile uyumludur. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için idealdir.

Kayseri Pvc Ters Tavan sistemleri suya karşı mükemmel dayanıklılığı, dekoratif desenleri, hafifliği ve kolay montajı ile tüketicilerimizin beğenisine sunulmuştur. Korozyona karşı yüksek mukavemet gücüne sahip oteller, iş merkezleri ve evleriniz için mükemmel bir tavan kaplama çözümüdür.

Ses ve ısı yalıtımı gibi performans şartları kolayca sağlanır. Bu sistemle inşaatlarda yapılan kademeli tavanlarla, hacimlere estetik ve akustik özellikler verilmektedir. Nemli ve ıslak ortamlarda rutubetten etkilenmez yapısıyla bakteri üremesini önler. Hijyenlik isteyen tüm mekanlar için ideal asma tavan çözümüdür. Kolay kolay yanmaz, sıcak ve soğuktan etkilenmez.

Örnek Kullanım Alanları

Evler, Okullar, Mağazalar, Hastaneler, Bankalar, Ofisler, Fabrikalar Oteller, İş ve alışveriş merkezleri...

Kayseri Pvc Ters Tavan sistemleri Teknik Özellikleri:

Ekonomiktir

Uygulandığı alandan taşınma durumunda sadece bir temizleme ile yeniden defalarca kullanabilme olanağı sunar.

Estetiktir

Bir çok renk ve desen seçeneğiyle asma tavanlara kattığı estetikle mekanı zenginleştirir. Havalandırma kanalları, sıhhi tesisatı ve elektrik donanımını gizler.

Neme Dirençlidir

Su emmeyen yapısı ile sudan, nemden etkilenmez. Mutfaklar, ıslak proses alanları, kapalı yüzme havuzları gibi nemli ortamların tavanları için ideal çözümdür.

Bakteri ve Mantar Üremesini Önler

Bakteri ve mantar üremesine imkan vermez, hijyen sağlar. Hastane, gıda endüstrisi ve laboratuvar için en uygun malzemedir.

Hafiftir ve Uygulaması Kolaydır

- Tavana yük getirmez, montajı kolaydır.