PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ

Kayseri Pvc Pencere Kapı Sistemleri


Türkiye'nin en seçkin Pvc markalarıyla çalışan Zirve Cam Balkon ve Kayseri Pvc Pencere Kapı Sistemleri ile mekanlarınızı daha güvenli, daha sıcak ve daha güzel bir görüntüye bürünmesini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat ve zengin model seçeneklerimiz ile bizimle çalışabilirsiniz.

Neden PVC Pencere ve Kapı?


PVC Pencere ve Kapılar, enerji verimliliği sağlar.

PVC, piyasada pencere ve kapılar için klasik yalıtım çözümleri dahilinde sunulan en iyi yalıtım malzemesidir. Halk arasında pimapen olarak bilinen PVC doğrama sistemleri ile, kapı ve camlarınızı ömür boyu koruma altına alabilirsiniz.

Kayseri Pvc Pencere Kapı Sistemleri, ahşap ve alüminyum sistemlere göre çok daha ucuz maliyetler ile sunulabilmektedir. Üstelik, ahşap ve alüminyum uygulamalara göre çok daha uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez.

Pencere ve kapıların yalıtım değerleri

Zirve Cam Balkon ve Kayseri Pvc Pencere Kapı Sistemleri ile, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında mükemmel bir denge kurar.

Tüm pvc pencere ve kapı sistemleri termal ve akustik yalıtım özellikleri, yüksek emniyeti ve evrensel renklere sahip doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle, kısacası üstün kalitesi ile yaşam alanınıza farklı bir dokunuş sağlar. Uzun vadede size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırımdır.

PVC Pencere ve Kapılar, Az Bakım Gerektirir.

Zirve Cam Balkon ve Kayseri Pvc Pencere Kapı Sistemleri , mekanlarınıza tarz ve değer kazandırmak için geniş yelpazede PVC kapı ve pencere seçeneği sunar. Az bakım gerektiren, rengi solmayan ve dayanıklı bir pencere, yıllarca sürecek olan şık ve estetik bir görünüm kazandırır. PVC pencere ve kapıların bakımı kolay ve zahmetsizdir.

PVC Pencere ve Kapılar, Ses Yalıtımı Sağlar.

Günümüzün gürültülü ortamlarında, bir evin akustik yalıtımı büyük önem taşımaktadır. Zirve Cam Balkon ve Kayseri Pvc Pencere Kapı Sistemleri , elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan fabrikada çekilen 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırmaktadır.

Ayrıca, PVC'nin var olan yalıtım özellikleri ve ürünlerin çok bölmeli yapısı, sistemi yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

PVC KAPI PENCERE VE PANJUR UYGULAMA VİDEOLARIMIZ