CAM BALKON SİSTEMLERİ

Kayseri Cam Balkon Sistemleri

Kayseri Cam Balkon Sistemleri , evinizde veya iş yerinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon kapatmanın en modern yoludur.

Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir cam balkon sistemleri. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında ise dış etkilerden koruma sağlar.

Cam balkon sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Kayseri Cam Balkon Sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb...) Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.

Kayseri Cam Balkon Sistemleri

ZİRVE CAM BALKON MODELLERİ


Kayseri Cam Balkon Sistemleri

Kayseri Cam Balkon Sistemleri


Isıcamlı Cam Balkon

Üretim ve montajını yaptığımız Isıcamlı Cam Balkon özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.
Kayseri Cam Balkon Sistemleri


Kupa-3 Serisi Cam Balkon

Üretim ve montajını yaptığımız Kupa-3 Serisi Cam Balkon özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.
Kayseri Cam Balkon Sistemleri


Kupa-4 Serisi Cam Balkon

Üretim ve montajını yaptığımız Kupa-4 Serisi Cam Balkon özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.
Kayseri Cam Balkon Sistemleri


Gold Serisi Cam Balkon

Üretim ve montajını yaptığımız Gold Serisi Cam Balkon özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.