ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ

Kayseri Alüminyum Doğrama Sistemleri

Kayseri Alüminyum Doğrama


Kayseri

Alüminyum doğrama, izolasyon ve enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra, estetik ve dekoratif bir yapı unsurudur. Alüminyum doğrama sistemlerini kapı ve pencere uygulamaları dışında da bir çok alanda görmek mümkündür.

- Kapı girişleri
- Rüzgarlıklar
- Mekan iç bölmeleri
- Dekoratif tasarımlar
- Güneş kırıcılar


Kayseri Alüminyum Doğrama Teknik Özellikleri

- Hafiftir,
- Uzun Ömürlüdür,
- Dekoratiftir,
- Çevrecidir,
- İzolasyon sağlar
- Enerji tasarrufu sağlar,
- Kolay temizlenir.


Kayseri Alüminyum Doğrama , sadece Alüminyum Doğrama değildir.

Kayseri

Alüminyum doğrama
korozyona karşı yüksek direnci ve dekoratif yapısıyla hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda kolaylıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum dünyada kullanımı her geçen gün artan özel bir materyaldir. Alüminyum doğrama sistemleri uzun ömürlülüğü sayesinde inşaat sektöründe birçok alanda sorunsuzca kullanılmış ve vazgeçilmez bir ürün olmuştur.

Kayseri

Alüminyum Doğrama çevreye duyarlıdır

Son yıllarda dünyada gelişen çevre bilinci ülkemizde de öne çıkmaya ve özellikle endüstriyel faaliyetler, çevreye zararları ve yararları açısından sorgulanmaya başlamıştır.

Bu bağlamda çeşitli ürünlerin üretimleri sırasında ve ömürleri sonunda hurda/atık hale geldiklerinde oluşturabilecekleri çevre kirlenmesi önem kazanmıştır. Bu açıdan değerlendirildiğinde alüminyum ürünlerin gerek üretilirken, gerekse kullanıldıkları yerlerde çevre kirlenmesine kaynak olmazlar.

Ahşabın ve bilhassa plastiğin aksine güneş ışınları ve yangın gibi olaylardan etkilenerek zararlı gazlar ve kirletici atıklar oluşturmazlar. Hurdaları yeniden değerlendirilerek yeni ürünlere dönüştürülebilir ve doğaya atılmazlar.

ALÜMİNYUM BALKON KAPATMA UYGULAMAMIZ